Campionats Finalitzats Any 2012

logo almenarIV Trobada d'Escacs Solidaris Almenar 2012

Diumenge 16 de desembre de 2012 a Almenar

Circular

Classificaci贸 Final


fce I Tancat per a Mestre Internacional a Lleida 2012

        jorge gonzalez                              Arian Gonzalez

Campi贸 Jorge Gonzalez                 Sots Campi贸 Arian Gonzalez

 

fce Campionat Femen铆 de Catalunya 2012

        Beti Alfonso                              Eli Riera

Campina Beti Alfonso C.E. La Colmena  Sots Campiona Elizabet Riera C.E. Cirera

fce Campionat Individual de Lleida Grup-I 2012

Circular
Ranking i Rondes Grup-I
Partides

        Albert Ramon                      Alejandro Barbero

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega  Sots Campi贸 Alejandro Barbero C.E. Lleida

fce Campionat Individual de Lleida Grup-II 2012

Circular
Ranking i Rondes Grup-II
Partides

  norbert ros                      ramon aloy

Campi贸 Norbert Ros C.E. T脿rrega  Sots Campi贸 Ramon Aloy C.E. Vilabarca

ponts I Torneig Escacs Infantil Ponts 2012

        ferran sole                jordi fortuny

Campi贸 Ferran Sol茅 C.E. Lleida  Sots Campi贸 Jordi Fortuny C.E. Balaguer

madrid VIII Torneo Pueblo Nuevo 2012

Ranking i Rondes
david farr茅
David Farr茅 Selma C.E. Vallfogona 6 punts de 9 (5猫 de la general)

fce Campionat Femen铆 de Lleida 2012

Circular
Ranking i Rondes

        xenia                               

Campiona Xenia Arn贸 C.E. Almenar 

fce Campionat Veterans de Lleida 2012

Circular
Ranking i Rondes

        gensana                               

Campi贸 Joan Gensana del C.E. Lleida 

fce Magistral Ciutat de Barcelona 2012

        sjugirov                               quesada

Campi贸 GM Sjugirov Sanan de Russia  Sots Campi贸 GM Quesada Perez Yuniesky de Cuba

feda 77猫 Campionat d'Espanya Absolut

        Arizmendi                               

Campi贸 Arizmendi Martinez Julen Luis  Sots Campi贸 Miguel Mu帽oz Pantoja

fce 35a. Festa Catalana dels Escacs - Festa de la Delegaci贸 de Lleida 2012 i Campionat de Catalunya de r脿pides per equips

Vallfogona Open Internacional Vallfogona 2012

        josep oms                      Jose M Lopez

Campi贸 Josep Oms C.E. Figueres  Sots Campi贸 Jose M. Lopez CC Sabadell

almenar Campionat de R脿pides Almenar 2012

Circular

        ramon verdes                      ramon monfa

Campi贸 Ramon Verd茅s C.E. T脿rrega  Sots Campi贸 Ramon Monf脿 C.E. Vilanovenc

cervera X OBERT ESCACS ACTIUS A CERVERA 2012

        joan trepat                      alejandro barbero

Campi贸 Joan Trepat C.E. Lleida  Sots Campi贸 Alejandro Barbero de Lleida

guissona XXI CAMPIONAT R脌PIDES GUISSONA 2012

        lluis maria castany                            David Monell  

Campi贸 Llu铆s M. Castany de Guissona  Sots Campi贸 David Monell de Geva-Cea

vilanova bellpuig TANCATS R脌PIDES INDIVIDUALS VILANOVA DE BELLPUIG 2012


bellpuig R脌PIDES INDIVIDUALS BELLPUIG 2012

        David Monell                              Dani Llavall

Campi贸 David Monell d'Andorra                 Sots Campi贸 Daniel Llavall de T脿rrega

sabadell V OPEN DE SABADELL 2012

Classificaci贸 Final Grup A

Classificaci贸 Final Grup B

        Aroshidze Levan                              Emilio Cordoba

Campi贸 Aroshidze Levan de Georgia           Sots Campi贸 Emilio Cordoba de Per煤

mequinenza VII Open d'Escacs "Bajo Cinca" 2012

Classificaci贸 Final

        jose perez                              Miquel A Aribau

Campi贸 Jose P茅rez de Balaguer          Sots Campi贸 Miquel A. Aribau de Mequinenza

sants XIV OPEN DE SANTS, HOSTAFRANCS I LA BORDETA 2012

Classificaci贸 Final Grup A

Classificaci贸 Final Grup B

        Gajewski Grzegorz                              Rakhmanov Aleksandr                      

Campi贸 Gajewski Grzegorz de PoloniaSots Campi贸 Rakhmanov Aleksandr de Russia

balafia Campionat de R脿pides Bal脿fia 2012

Circular            Classificaci贸 Final

        ricard gonzalez                        josep maria rue                     

Campi贸 Ricard Gonzalez de Bal脿fiaSots Campi贸 Josep M. Rue de Barcelona

cubells CAMPIONAT DE R脌PIDES CUBELLS 2012

          Albert Ramon                      Lluis Tresents                     

Campi贸 Albert Ramon de T脿rrega   Sots Campi贸 Llu铆s Tresents de Guissona

pont de suert CAMPIONAT DE R脌PIDES EL PONT DE SUERT 2012

          Daniel Cosialls                      Pau Nieto                     

Campi贸 Daniel Cosialls de Bal脿fia   Sots Campi贸 Pau Nieto de Balaguer

badalona XXXVIII OPEN DE BADALONA 2012

Ranking i Rondes

          Jimenez_Alejandro                      Lalith_Babu                     

Campi贸 Jimenez, Alejandr de Cuba   Sots Campi贸 Lalith Babu de la India

pobla illet XXII OBERT POBLA DE L'ILLET 2012

Ranking i Rondes

          Josep Oms                      Valdes_Leonardo                     

Campi贸 Josep Oms                    Sots Campi贸 Leonardo Valdes Costa Rica

feda Campionat d'Espanya Femen铆 Absolut 2012

Ranking i Rondes
Participants catalanes: Gal.la Garcia Castan, Elisabet Ruiz i Elisabet Riera

          sabrina vega                      anabel guanamuro                     

Campiona Sabrina Vega            Sots Campiona Anabel Guadamuro

tremp IV CAMPIONAT D'ESCACS R脌PIDES 2012

          xavier martinez                      joshua solani                     

Campi贸 Xavier Martinez Vila Ol铆mpicaSots Campi贸 Joshua Solan铆 Vallfogona

tremp IV CAMPIONAT D'ESCACS PROMOCI脫 2012

          Gabriel Vacas                      Estruc Guim                     

Campi贸 Gabriel Vacas de CerdanyolaSots Campi贸 Guim Estruch Ateneu Igualad铆

feva 30猫 Open Internacional Andorra 2012

P脿gina Oficial             Ranking i Rondes            Retransmisions retransmisio

Cr貌niques: Ronda 1, Ronda2, Ronda3, Ronda4, Ronda5, Ronda6, Ronda7, Ronda8, Ronda9

          Jon Ludvig Hammer                      Kiril Georgiev                     

Campi贸 Jon Ludvig Hammer (Noruega)Sots Campi贸 Kiril Georgiev (Bulgaria)

feda Campionat d'Espanya Sub-18 2012

Circular            Rondes i classificaci贸            M茅s informaci贸            

          Daniel Forcen                      Paolo Ladron                     

Campi贸 Daniel Forcen (Arag贸)Sots Campi贸 Paolo Ladron (Andalucia)

logo balaguer XVII Open Internacional Balaguer 2012

P脿gina Oficial             Ranking i Rondes

            

          Sanikidze Tornike                           Guerra_Mendez_JoseA                     

Campi贸 Sanikidze Tornike de GeorgiaSots Campi贸 Jose Angel Guerra de Cuba

feda Campionat d'Espanya Sub-16 2012

Circular            Rondes i classificaci贸            M茅s informaci贸            

          Jaime Santos                      Carlos Suarez                     

Campi贸 Jaime Santos AsturiasSots Campi贸 Carlos Suarez Asturias

feda Campionat d'Espanya Sub-14 2012

Circular            Rondes i classificaci贸            M茅s informaci贸            

          Moises Ucles                      Julio Suarez                     

Campi贸 Moises Ucles AndaluciaSots Campi贸 Julio Suarez Galicia

vilanova segria Campionat de R脿pides Vilanova de Segri脿 2012

Circular            Classificaci贸 Final

          david monell                      albert ramon                     

Campi贸 David Monell C.E. Geva-CeaSots Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega

feda Campionat d'Espanya Sub-12 2012

Circular            Rondes i classificaci贸            M茅s informaci贸            

Cr貌niques

           Ismael Jimenez                      Guillem Porta                     

Campi贸 Ismael Jimenez CatalunyaSots Campi贸 Guillem Porta Catalunya

sedo IV Campionat R脿pides de Sed贸 2012

Circular      Classificaci贸 Final
           lluis tresents                      lluis castany                     

Campi贸 Llu铆s Tresents C.E. GuissonaSots Campi贸 Llu铆s M. Castany C.E. Guissona

club escacs vallfogona IV Campionat de R脿pides Estiu-Cultura Vallfogona 2012

Circular             Circular amb pdf             Classificaci贸 Final

           ramon monfa                      mikola tuz                     

Campi贸 Ramon Monf脿 C.E. Vilanovenc Sots Campi贸 Mykola Tuz C.E. Vilanovenc

feda Campionat d'Espanya Sub-10 2012

Circular            Rondes i classificaci贸            M茅s informaci贸            Partides Espanya Sub10 2012 descarrega

csdCampionat d'Espanya Seleccions Auton貌miques per Equips Sub16 i Sub14 2012

Del 25 al 29 de juny a 脌vila

feda Campionat d'Espanya Sub-8 2012

Circular            Classificaci贸 Final            Partides Sub8 2012 descarrega

Galeria d'imatges

           llibert cespedes               estevez                     

Campi贸 Llibert Cespedes CAT Sots Campi贸 Miguel Estevez AND

           jaume foix

5猫 de la general Jaume Foix C.E. Vallfogona (CAT)

bellvisII TROBADA ESCACS A LA FRESCA BELLVIS 2012

Circular      Classificaci贸 Final

           edgar sole                         jaume foix

Campi贸 Edgar Sol茅 C.E. Lleida Sots Campi贸 Jaume Foix C.E. Vallfogona

 

logo fceOpen Delegaci贸 de Lleida 2012

           albert ramon                         Jose Perez

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega   Sots Campi贸 Jose P茅rez C.E. Balaguer

 

santa coloma queraltX TORNEIG OBERT D鈥橢SCACS ACTIUS 2012. 鈥淰ILA DE SANTA COLOMA DE QUERALT鈥

Circular

Classificaci贸 Final

           Jorge Cori                Miguel Mu帽oz

Campi贸 Jorge Cori                 Sots Campi贸 Miguel A. Mu帽oz

 

 

fceCampionat Provincial R脿pides per Equips 2012

Circular

           vilanovenc            tor脿

Campi贸 C.E. Vilanovenc                                             Sots Campi贸 C.E. Tor脿

 

escacs mollerussaXIV Escolar d'Escacs "Memorial Igor H. Fl贸rez" 2012

           vallfogona                         balaguer

Campi贸 C.E. Vallfogona                                             Sots Campi贸 C.E. Balaguer

 

logo fceCampionat Provincial Individual Escacs Actius 2012

           David Monell                         Joshua Solani

Campi贸 David Monell C.E. Geva-Cea Sots Campi贸 Joshua Solan铆 C.E. Vallfogona

 

logo balafiaI Torneig d'escacs 2012 "Dona Bal脿fia"

           joan trepat                         Alberto Aranzana

Campi贸 Joan Trepat C.E. Lleida Sots Campi贸 Alberto Aranzana C.E. Lleida

 

logo balafiaI Torneig d'escacs Subs 2012 "El futur de Bal脿fia"

           edgar sole                         pau roca

Campi贸 Edgar Sol茅 C.E. LleidaSots Campi贸 Pau Roca C.E. Balaguer

 

logo fceCampionat Individual Sub-8 de Catalunya 2012

           Llibert Cespedes                         Marc_Valero

Campi贸 Llibert C茅spedes C.E. Tres PeonsSots Campi贸 Marc Valero C.E. Mollet

 

logo fceCampionat Catalunya per Equips

logo fceCampionat Individual Sub-10 a Sub18 de Catalunya 2012

           Marc Sanchez                         Cristian_Fernandez

Campi贸 Marc Sanchez C.E. Foment   Sots Campi贸 Cristian Fernandez C.E. Mollet

 

           jose perez                         carles diaz

Campi贸 Jose P茅rez C.E. Balaguer   Sots Campi贸 Carles Diaz Camallonga C.E. Sabadell

 

           pere garriga                         oriol serra

Campi贸 Pere Garriga C.E. Mollet   Sots Campi贸 Oriol Serra C.E. Figueres

 

           guillem porta                         ismael jimenez

Campi贸 Guillem Porta C.E. A.Colon   Sots Campi贸 Ismael Jimenez C.E. Gerunda

 

           sergi lopez                          Hector Sama

Campi贸 Sergi Lopez C.E. Montmel贸   Sots Campi贸 Hector Sama C.E. La Lira

 

 

federacio catalanaCampionat Catalunya per Equips

 

logo fce     andorraCampionat Individual Sub10 Comarques Pirinenques 2012

 

           Carolina Lacuesta                         

Campi贸 Carolina Lacuesta C.E. Geva-CeaSots Campi贸 Josep Pubill C.E. Geva-Cea

 

logo fce     andorraCampionat Individual Sub12 Comarques Pirinenques 2012

 

           Valenti Riba                         Arnau Jansat

Campi贸 Valent铆 Riba C.E. Geva-Cea   Sots Campi贸 Arnau Jansat C.E. Geva-Cea

 

logo fce     andorraCampionat Individual Sub14 Comarques Pirinenques 2012

 

           Daniel_Gonzalez                         marc obregon

Campi贸 Daniel Gonzalez C.E. Geva-CeaSots Campi贸 Marc Obregon C.E. Geva-Cea

 

logo fce     andorraCampionat Individual Sub16 Comarques Pirinenques 2012

 

           marc pericas                         eric casanovas

Campi贸 Marc Pericas C.E. Geva-CeaSots Campi贸 Eric Casanovas C.E. Geva-Cea

 

logo fceCampionat Sub8 Pla de Lleida 2012

 

           Jaume Foix                         Arnau Marin

Campi贸 Jaume Foix C.E. Vallfogona   Sots Campi贸 Arnau Marin C.E. Ivars

 

logo fceCampionat Sub18 Pla de Lleida 2012

 

           Gerard Orrit                         Ramon Monfa

Campi贸 Gerard Orrit C.E. Balaguer   Sots Campi贸 Ramon Monf脿 C.E. Vilanovenc

 

logo fceCampionat Sub16 Pla de Lleida 2012

 

           Jose Perez                         Jordi Fortuny

Campi贸 Jose Perez C.E. Balaguer   Sots Campi贸 Jordi Fortuny C.E. Balaguer

 

logo fceCampionat Sub14 Pla de Lleida 2012

 

           Edgar Sole                         Mariona Clua

Campi贸 Edgar Sol茅 C.E. Lleida   Sots Campiona Mariona Clua C.E. Vallfogona

 

logo fceCampionat Sub12 Pla de Lleida 2012

 

           Aleix Marti                         Ramon Cosialls

Campi贸 Aleix Mart铆 C.E. Vallfogona   Sots Campi贸 Ramon Cosialls C.E. Almenar

 

logo fceCampionat Sub10 Pla de Lleida 2012

 

           Jaume Foix                         Albert Canales

Campi贸 Jaume Foix C.E. Vallfogona   Sots Campi贸 Albert Canales C.E. Lleida

 

logo fceFinal Copa Catalana Catalunya 2012

 

Dia 22 de gener de 2012 a Ponts

catalanaCAMPIONAT COPA CATALANA "SECTOR LLEIDA" 2012

Delegaci贸 Lleida

Diumenges 8 i 15 de gener de 2012 a les 09.30 h. al poliesportiu de Bellpuig

lleida_copa_2012    Campió Lleida-A

geva_cea_equip_copa   Sots Campió Geva-Cea-A